Przedszkole
Wesoły Delfinek


ul. Powstańców Wlkp.81
62-002 Suchy Las

tel. 669 307 407

przedszkole@wesolydelfinek.pl

O nas

Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować, że od września 2008r. otworzyliśmy dla dzieci swoje kolorowe sale nowe przedszkole prywatne w Suchym Lesie - „Wesoły Delfinek”.

Moim marzeniem było utworzenie przedszkola, które będzie miejscem stwarzającym dziecku warunki i możliwości rozwoju fantazji, wewnętrznej indywidualnej aktywności. Moją wizją jest, aby przedszkole stało się miejscem, które dzieci akceptują, postrzegają jako azyl bezpieczeństwa i radosnego dzieciństwa.

„Wesoły Delfinek” jest przedszkolem w budynku zaprojektowanym i realizowanym z myślą o edukacji małych dzieci. Nowoczesny budynek, bez barier architektonicznych, pastelowa kolorystyka, przestronne i słoneczne pomieszczenia – słowem komfortowe warunki do zabawy i nauki.

Funkcjonalny i estetyczny budynek to tylko mały krok do budowania przyjaznej dzieciom i rodzicom atmosfery. O ciepły i dobry klimat troszczą się wszyscy pracownicy przedszkola. Kadra pedagogiczna o wysokich kwalifikacjach, z doświadczeniem w pracy z dziećmi, o ogromnym zaangażowaniu – dba by dzieci były wesołe, otwarte na świat i gotowe do rozpoczęcia nauki w szkole!

Serdecznie zapraszam do „Wesołego Delfinka”.

Dyrektor ds. Administracyjnych Przedszkola
Małgorzata Cegłowska